reality.infoblog.cz

Najděte si kvalitního makléře!

Publikováno 09.09.2014 v 19:24 v kategorii MAKLER, přečteno: 54x

Chystáte se na prodej, koupi, pronájem bytu nebo jakékoliv jiné nemovitosti? Nejdříve se rozhodněte, zda chcete oslovit makléře nebo zvolíte pronájem bytu bez realitky. Pokud se rozhodnete pro první možnost, je ten správný čas k nalezení kvalitního makléře. Jak takového makléře poznáte a jak ho najít?

Jak a kde najít kvalitního profesionála? 
DůmZeptejte se kamarádů, rodiny nebo kolegů v práci, jestli mají dobrou (nebo naopak špatnou) zkušenost s realitním makléřem. Oni jsou tím nejspolehlivějším zdrojem. 

Můžete zkusit i vaše online přátele na Facebooku.Určitě zkuste i internet. Vybírejte na větších a známějších serverech. Tam můžete najít opravdového profesionála, který vám zařídí pronájem bytu v lokalitě Praha či prodej malé chatky v zapadlé vesničce na západě Čech.

Žádný z vašich známých nemá s tímto zkušenosti a ani nemáte internet? Poté můžete zajít rovnou do realitní kanceláře, o které si myslíte, že je solidní.

Makléře poznejte nejdříve osobně!

Setkání s tímto profesionálem bývá nejdůležitější. Dozvíte se, jaký je to člověk a jak se k vám bude chovat. Tak se totiž bude chovat i k lidem, kterým bude prodávat třeba váš byt. 

Dávejte si pozor na to, zda přišel včas.Důležité také je, jak na vás působí, zda je upravený, jistý, zná odpovědí na vaše otázky, umí komunikovat, působí profesionálně.Sledujte adresář Praha a určitě si najdete toho pravého profesionála v tomto oboru.

Informujte se jeho práci!
KlíčeNechte si na internetu ukázat nemovitosti, o které se stará. Popisy nemovitostí by měly být zajímavé a věcné. 

To stejné platí i o fotkách.Makléř nemusí být profesionální fotograf, stačí jen fotit to, co potenciálního kupce zajímá. 

Dobré je, když jsou fotky světlé a v místnostech je uklizeno (hromadu špinavého nádobí opravdu není vhodné prezentovat). Má realitní makléř reference od klientů? Pokud je makléř úspěšný, určitě se nebude bát požádat své klienty o reference. A s nimi se určitě rád pochlubí.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?