reality.infoblog.cz

Proč si vybrat nemovitost z developerského projektu?

Publikováno 27.02.2018 v 16:24 v kategorii PRODEJ, přečteno: 26x

Všichni známe takové ty propracované billboardy a reklamy na internetu. Vyskakují z nich krásné a luxusní byty a vily. Po důkladném zkoumání a přemítání zjistíme, že bychom na takový krásný byt i měli. Na co si dát u takových projektů pozor a jaké jsou jejich výhody?

Pozor na podezřele levný projekt
ProjektProdej a nákup nemovitosti zvažujeme třeba v případě, pokud se s rodinou potřebujeme přestěhovat do většího. To potom prodáváme starý, menší byt a stěhujeme se do většího.

Rodiny, které jsou finančně zajištěné, často koukají po nových, moderních projektech. 

Ty se kvůli rostoucí poptávce stavějí pořád a taky i nadále stavět budou.Mnohdy se však výhodná cena, kterou developeři nabízejí, může vyšplhat až do vysokých a nesmyslných částek.

Pečlivě si projděte poplatky

Dávejte si pozor především na poplatky, které nejsou zahrnuty už v základní ceně. Také si dejte pozor, zda se do ceny započítává i samotný pozemek. Ten přeci také chcete nebo ne? 

Některé developerské projekty mají v ceně i zbytečnosti.Taková ochranka se sice hodit může, ale k čemu vám bude nějaká recepce, kvůli které se budete cítit spíše jako v hotelu? To přeci nechcete ne? 

Chcete se cítit především jako doma.Možná byste se divili, že i za hezký park nebo dětské hřiště, které má být součástí projektu, budete platit. Přinejmenším budete přispívat na jeho rozvoj a opravy.

Do designu bytu budete moct mluvit

Byty na prodej Praha jsou velmi poptávané u párů, které již mají zajištěný pravidelný přísun financí. Právě tyto mladé páry koukají po vysněných luxusních bytech a vilách.

Výhodou developerských projektů je hlavně to, že si k designu a jiným věcem okolo bytu můžete často říct své. Takže pokud chcete do koupelny raději vanu nežli sprchový kout, není problém. Avšak většinou to bývá za příplatek.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?